65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко дав доручення постійній комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики про термінове виділення матеріальної допомоги усім постраждалим під час пожежі в коледжі економіки на Троїцькій, 25

05-12-2019
HAK_2766

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко дав доручення постійній комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики про термінове виділення матеріальної допомоги усім постраждалим під час пожежі в коледжі економіки на Троїцькій, 25.

Під час наради з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було заслухано доповіді керівників регіональних управлінь Державної служби надзвичайних ситуацій, Національної поліції та Прокуратури, представників Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації щодо наслідків надзвичайної події, яка сталася 4 грудня в Одесі на вул. Троїцькій, 25.

Наразі проводяться оперативно-слідчі дії. Внаслідок пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу загинула студентка та постраждало 29 осіб, серед яких –  15 підлітків та 7 співробітників ДСНС. Постраждалі знаходяться у лікарнях Одеси з різними ступенями тяжкості стану здоров’я – опіками, отруєнням продуктами горіння та травмами.

Голова обласної ради Сергій Паращенко висловив співчуття рідним та близьким загиблої дівчини та усіх постраждалих: «В Одесі сталося величезне горе. Від імені всього депутатського корпусу та від себе особисто висловлюю глибоке співчуття близьким та родичам загиблої дівчини та усім постраждалим під час пожежі. Сьогодні надав доручення постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики про термінове виділення матеріальної допомоги усім, хто постраждав».

В Одеській області 5 та 6 грудня оголошено Днем трауру.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Повернутися назад