Інтерв’ю з журналістами “7 каналу”

21-06-2017
648be1c9-e058-4afb-b991-601e78b93f4e

Анатолій Урбанський відповів на запитання журналістів «7 каналу».

  • Одним з питань одинадцятої сесії було внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік до якого входило питання стосовно зарплатні для викладачів профтехучилищ

Анатолій Урбанський: До моєї радості викладачі профтехучилищ отримають вчасно свої відпускні і зможуть піти на літні канікули в хорошому настрої.

  • Вагові комплекси для доріг в рамках програми «Безпечна Одещина»

Анатолій Урбанський: Якість сучасних доріг, значно кращий ніж 5-6 років тому. Слід зазначити, що в Одеській області буде створено осередок підприємства Укртрансбезпеки, на яке покладено функції відстеження та контролю перевантажень на вантажному транспорті. Відповідно Державної програми на Одеську область було виділено лише 3 вагових комплекси. З обласного бюджету було виділено 7 млн. грн. для закупівлі ще 7 вагових комплексів для збереження вже відремонтованих доріг.

  • Стан екології в регіоні

Анатолій Урбанський: 4 млн. грн. – грантові кошти, які було направлено на будівництво додаткової КНС у місті Ізмаїл, що значно покращить екологічний стан в регіоні. Також у місті Вилкове триває будівництво водопроводу, якого населення потребувало багато років.

  • Які заходи проводитимуться для боротьби з незаконним видобутком піску?

Анатолій Урбанський: Зменшення рівня води у Куяльницькому лимані – це  симбіоз проблеми. Основна проблема полягає в не розчищенні русла річки Великий Куяльник, а це знищення тих підводних річок та струмків, які впадають у лиман. Наразі обласна рада займається боротьбою з компаніями, незаконно добуваючими пісок та руйнуючими екологічну систему навколо лиману. Безумовно  до правоохоронних органів буде направлено відповідне звернення з проханням створити робочу групу до складу якої увійдуть представники правоохоронних органів та депутати облради для вирішення цього питання.

  • Щодо дендропарку розташованого по вул. Левітана,46а

Анатолій Урбанський: Ще за радянських часів на території дендропарку було побудовано багатоповерхівки, КНС та гаражі. Рішенням сесії обласна рада мала намір чітко встановити межі парку для його збереження.

648be1c9-e058-4afb-b991-601e78b93f4e