65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Інвестиційні проекти

11-05-2016
photo_2016-05-11_10-48-49

Важливе місце в роботі обласної ради займають інвестиційні проекти в галузі екології, сільського господарства, економічних відносин, туризму, а також  проекти, пов’язані з освітою, науковими дослідженнями, культурою тощо.

Нещодавно голова обласної ради Анатолій Урбанський очолив Раду Єврорегіону «Нижній Дунай», до складу якої входять представники України, Румунії та Республіки Молдова.

«Співпраця в рамках асоціації «Єврорегіон «Нижній Дунай» – це вагомий внесок у розвиток всього Придунав`я. Розташування Одеської області в сусідстві з румуно-молдовським кордоном, вихід до найбільшої європейської водної артерії – річки Дунай, наявність унікальних природних ресурсів роблять цю територію стратегічно важливою для всієї країни. Тому пріоритетним напрямком регіональної політики обласної ради є підвищення конкурентоспроможності Одеського регіону та розвиток його прикордонних територій.

Сьогодні ініціативи обласної ради почали втілюватися в конкретні інвестиційні проекти. Зокрема, успішно реалізується масштабний проект з реконструкції існуючих очисних споруд та розширення каналізаційної системи з урахуванням європейських стандартів у місті Вилкове. Також будуть про проведені роботи з реконструкції очисних споруд в місті Ізмаїл, що позитивно вплине на  екологічний стан всього Одеського регіону. Що стосується розвитку інфраструктури – слід відмітити будівництво поромної переправи Орлівка-Ісакча, планується запустити пасажирське поромне сполучення «Ізмаїл-Тульча». Окрім цього, обласна рада прияє розвитку зеленого, аграрного, культурного, рекреаційного та етнографічного туризму, а реалізувати цей потенціал здатні дороги європейського рівня, що з’єднують Одесу з Рені та Ізмаїлом», – зазначив Анатолій Урбанський.

Голова обласної ради Анатолій Урбанський також висловив переконання, що активні дії Одеської області в сфері розвитку міжрегіонального та транскордонного співробітництва з регіонами інших європейських країн є важливою складовою інтеграції нашої країни до Європейського Союзу.

photo_2016-05-11_10-48-49

Повернутися назад