65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Інвестиційний потенціал Одеської області презентовано в Туреччині

03-06-2016
20160601_120808

З 1-го по 4-е червня в турецькому місті Ізміт (область Чаталджа-Коджаелі) проходить Турецько-український бізнес-форум.

У заходах беруть участь делегати 60-ти державних та приватних підприємств, а також дипломати та чиновники.

Туреччину представляють: Голова Торговельної палати Коджаелі (Murat Özdağ), Глава Міжнародної Турецько-української Асоціації бізнесменів (TUID) (Burak Pehlivan); Голова Асоціації Економічних відносин Євразії (Hikmet Eren); Голова Турецько-української бізнес-ради (Ruşen Çetin); Генеральний секретар Агентства розвитку Східної Мармари (Mustafa Ayhan); Мер Коджаели (Ibrahim Karaosmanoğlu); Помічник секретаря Міністерства економіки (Tarık Sönmez); депутати та губернатор Коджаели (Hasan Basri Güzeloğlu); Голова Головного Агентства з інвестицій та просування Туреччини (Arda Ermut); Генеральний секретар KEIPA (Prof. Dr. Asaf Hacıyev); Міністр Промисловості, науки та технологій (Fikri Işık).

Українську делегацію (більше 50 чол.) очолює Надзвичайний уповноважений посол України в Туреччині Сергій Корсунський.

У форумі бере участь віце-президент Торгово-промислової палати України Валерій Король.

Одеську область на турецькій землі представляє заступник голови Одеської обласної ради Юрій Димчогло.

Програма Турецько-українського бізнес-форуму: перегляд пізнавальних фільмів про країни і регіони; презентації індустріальних парків та вільних економічних зон Туреччини; ознайомлення з індустріальним парком і зоною вільної торгівлі Коджаелі; «круглий стіл» «Торгівля та інвестиційний клімат після підписання угоди про вільну торгівлю між Туреччиною та Україною»; відвідування промислових підприємств; знайомство з роботою Агентства з підтримки малого і середнього бізнесу; презентація досвіду турецького бізнесу в Україні; презентації інвестиційних можливостей регіону Коджаелі (Ізміт), а також Київської, Запорізької та Одеської областей України; переговори про інвестиційні наміри у країнах та регіонах.

«Представники державних і приватних підприємств Туреччини діляться з українськими колегами десятирічним досвідом промислово-економічного розвитку свого регіону. У місті Ізміт з населенням 1 мыльон 700 тисяч чоловік зосереджено близько 50 портів та 15 промислових парків, що дозволяє забезпечувати 17 % ВВП Туреччини. Українським чиновникам та бізнесменам є чому навчитися у турецьких колег, які в найкоротші терміни звели свій регіон на лідируючі позиції не тільки в Туреччині, але і в усьому Чорноморському басейні», – повідомив заступник голови Одеської обласної ради Юрій Димчогло.

ДОВІДКА. Ізміт (тур. Izmit) – місто в регіоні Мармара, Туреччина, в області Чаталджа-Коджаелі (тур. Çatalca-Kocaeli Bölümü). Адміністративний центр провінції Коджаелі. Розташований на північному узбережжі Мармурового моря на вузькій прибережній смузі і на пагорбах висотою до 200 м. Ізміт знаходиться в 85 км від Стамбула.

20160601_120808 20160601_122035

Повернутися назад