Керівники області підписали меморандум про співробітництво з міжнародною медичною компанією

26-07-2017
DSC_7162

Голова обласної ради Анатолій Урбанський спільно з головою обласної державної адміністрації Максимом Степановим меморандум про співробітництво з компанією «Фрезеніус Медикал Кер Україна» щодо реалізації Проекту оснащення відділень гемодіалізу в Одеській області медичним обладнанням.

Партнерство передбачає здійснення комплексу заходів, спрямованих на підтримку та розвиток системи охорони здоров’я в області, задоволення потреб населення у наданні найсучаснішого лікування методом гемодіалізу, підтримка та поліпшення життя хворих на хронічну ниркову недостатність.

«Одним із пріоритетів у співпраці між обласною радою та облдержадміністрацією залишається питання охорони здоров’я в області. Ви можете розраховувати на всебічну підтримку з боку обласної влади», – зауважив Анатолій Урбанський звертаючись до представників медичної компанії.

Слід зазначити, що дана угода також дасть можливість забезпечити доставку пацієнтів до центрів гемодіалізу, це наблизить таку необхідну медичну допомогу до мешканців віддалених районів. Нагадаємо, сьогодні в області діє 6 відділень гемодіалізу – 2 в Одесі (Одеській обласній клінічній лікарні та міській клінічній лікарні №10), в Білгород-Дністровському, Ізмаїлі, Подільську та Арцизі.

DSC_7162 DSC_7168 DSC_7173 DSC_7187 DSC_7190