65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Керівники області проінспектували роботу пунктів обігріву громадян

15-01-2016
1

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський і перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Жмак розпочали ряд рейдів у райони області. Мета поїздок – безпосередньо ознайомитися зі станом і роботою пунктів обігріву громадян.

Під час першого спільного виїзду керівники області проінспектували такі об`єкти у Овідіопольському, Білгород-Дністровському, Саратському, Арцизькому і Тарутинському районах.

– Обов`язок влади – надати підтримку людям, які з тих чи інших причин в негоду опинилися поза домівками і яким ніде зігрітися взимку, – вважає голова обласної ради. – В таких пунктах їх мають забезпечити необхідним: гарячою їжею, теплими речами, телефонним зв’язком, безкоштовною медичною допомогою. Адже стабільна робота пунктів обігріву – питання захисту життя і здоров`я наших людей, – додає Анатолій Урбанський.

Як ми вже повідомляли, нині в регіоні діють близько сорока стаціонарних і мобільних пунктів обігріву громадян. Усі вони оснащені печами, за допомогою яких підтримується належний температурний режим. В пунктах є запаси чаю, продуктів, одягу та білизни, налагоджене освітлення (в тому числі й резервне). За кожним об’єктом закріплені працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, національної поліції, медики і соціальні працівники, готові в будь-який момент надати необхідну допомогу населенню. Біля усіх пунктів накопичено запас пожежно-рятувальної і спеціальної техніки.

Повернутися назад