65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Комісія рекомендувала підготувати дві регіональні програми для охорони довкілля

05-02-2021
16BD0C21-B480-4285-80B3-40A5712C98EA

Постійна комісія з питань екології, природокористування, надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків рекомендувала підготувати дві нові регіональні програми задля охорони навколишнього природного середовища. 

Про це стало відомо під час чергового засідання, яке очолив Валентин Волканов. 

Отже, комісія вирішила рекомендувати Одеській облдержадміністрації передбачити в регіональному плані управління відходами підготовку та затвердження програми з управління відходами з урахуванням вимог директив Євросоюзу. А Одеському обласному управлінню лісового та мисливського господарства спільно з профільними підрозділами ОДА — підготувати проєкт регіональної програми щодо охорони, збереження, відновлення і використання лісів.

Комісія також підтримала продовження роботи з підготовки проєкту створення регіонального ландшафтного парку «Ялпуг-Кугурлуй» орієнтовною площею 30 947,12 га. Водно-болотні угіддя водоймищ Ялпуг і Кугурлуй є цінними природоохоронними територіями, що зарезервовані для внесення до природно-заповідного фонду. Створення ландшафтного парку дозволить збільшити відсоток такого фонду в області, який наразі нижче середнього по Україні. 

Окрім того, постійна комісія планує здійснити робочу поїздку з метою огляду стану водосховищ Катлабух і Саф’яни та транспортуючих каналів «Громадський» і «Желявський», як тільки покращаться погодні умови. Це необхідно зробити задля вирішення питання щодо примусового направлення водосховища Катлабух з річки Дунай.

 

Повернутися назад