Критикуючи – пропонуй

01-02-2016
HAK_4429

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою (голова – Олег Бабенко) депутати затвердили план роботи своєї комісії на поточний рік. А також детально обговорили План заходів з реалізації Стратегії економічного та соціального розвитку Одеської області до 2020 року.  Оскільки в документі ніяк не відображено роботу в сфері земельних відносин, народні обранці вирішили заслухати інформацію розробників Стратегії на своєму наступному засіданні. А до того – відпрацювати і подати до включення у зазначений План власні пропозиції.

Ряд зауважень виник у членів постійної комісії і при аналізі інформації щодо ходу виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин та охорони земель на 2013-2015 роки.  Тому ще одним доповідачем на найближчому засіданні комісії стане представник Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, який, сподіваються народні обранці, дасть вичерпні відповіді на їхні запитання. Насамперед, щодо освоєння виділених на програму коштів.

Розглянула комісія і низку звернень від керівників органів місцевого самоврядування Одещини та депутатів облради. Серед них – клопотання Червоноармійського сільського голови Болградського району сприяти  пришвидшенню поверненню селу попередньої назви – Кубей (питання  належить до компетенції Верховної Ради, але громада села на шляху перейменування вирішила заручитись підтримкою регіонального зібрання).  А депутат облради Дмитро Чапір передав комісії два депутатських звернення, в яких просить допомогти жителям сіл Мирне і Августівка Біляївського району у вирішенні їхніх земельних проблем.