65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

«Куяльник» буде реконструйовано з урахуванням потреб осіб з обмеженими можливостями

05-02-2016
DSC_0031

Під час відвідин клінічного санаторію ім.Пирогова («Куяльника») голова обласної ради Анатолій Урбанський мав можливість відмітити рівень умов для  перебування людей з обмеженими можливостями.

Загальновідомо, що цей  лікувально-оздоровчий  заклад – перша і допоки єдина здравниця грязевого курорту – відома в усій Європі завдяки своїм унікальним лікувальним властивостям. Куяльницькі грязі та мінеральні води сприяють зменшенню запальних процесів в організмі і зміцнюють імунітет.

В ході візиту до санаторію Анатолій Урбанський подякував  його директору Араіку Погосяну за належне лікування людей з обмеженими можливостями і турботу про внутрішньо переміщених осіб.  Директор в свою чергу розповів, що нині в лікувально-оздоровчому закладі ведеться реконструкція з урахуванням  потреб осіб зазначених категорій. Так, за короткий термін було встановлено пандуси, поручні в басейні та поліклініці, облаштовані проходи до їдальні та ліфт для переміщення людей у візках. Крім того, люди  мають можливість заробити, оскільки задіяні на роботах з реконструкції санаторію.

Голова облради висловив занепокоєння питанням  працевлаштування переселенців. Цей процес гальмує той факт, що багато людей приїхали з дітьми, за якими потрібен постійний нагляд. Саме тому не всі батьки в змозі влаштуватися на повноцінну роботу.

Частково допомогти в цьому питанні зголосився головний лікар дитячого спеціалізованого санаторію «Люстдорф», депутат облради Анатолій Садовник. Він запевнив голову облради, що готовий на кілька місяців розмістити в своєму лікувально-оздоровчому закладі дітей переселенців. З тим, щоб за цей час їхні батьки змогли знайти  роботу.

Повернутися назад