65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Кисень для лікарень та зрошення: комісія підтримала перерозподіл коштів обласного бюджету

30-09-2021
F411CDB9-9338-4E0D-A289-D3D38B0E9DF7

27 вересня чергове засідання провела постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності, яку очолює Ольга Юрко. 

На порядку денному — три питання. Зокрема, було підтримано проєкт розпорядження голови Одеської облдержадміністрації про перерозподіл доходів та видатків обласного бюджету на 2021 рік.

Він стосується перерозподілу коштів в різних сферах, зокрема фінансових змін для медичних закладів. Мова йде про забезпечення ліжкового фонду ковідних лікарень регіону подачею кисню. 

«За рахунок перерозподілу поточних видатків за галуззю охорони здоров’я ми збільшили фінансовий ресурс на придбання вкрай необхідного апарату ШВЛ для Одеської обласної дитячої лікарні та дизельного генератора для безперебійної роботи хірургії Одеського обласного клінічного медичного центру, — розказала заступниця голови комісії Ірина Коваліш. — Також цього року на умовах співфінансування з державного бюджету Міністерство охорони здоров’я передбачає виділення 11 мільйонів гривень на придбання кріоциліндрів для ковідних лікарень Одещини, зокрема у медзаклад села Саф’яни Ізмаїльського району та Білгород-Дністровську ЦРБ для забезпечення киснем пацієнтів». 

Відтак, комісія підтримала пропозицію профільного департаменту облдержадміністрації передбачити виділення на ці цілі коштів для співфінансування з обласного бюджету.

Проєкт розпорядження також передбачає збільшення видатків розвитку спеціального фонду на капітальний ремонт низки міжгосподарських каналів, гідротехнічних споруд та реконструкції насосних станцій у регіоні.

Повернутися назад