65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Майнова комісія погодила укладання контрактів з директорами соціальних закладів області

11-02-2021
9B483602-55D7-4406-8201-4DAA1A37E62D

Напередодні позачергової сесії обласної ради постійна комісія з питань управління майном спільної власності територіальних громад почала розглядати проєкти рішень, що належать до її компетенції. 

Зокрема під час засідання 11 лютого члени комісії підтримали призначення на посаду директора Болградської гімназії імені Г.С. Раковського та укладання контрактів з директорами соціальних закладів області. Мова йде про Одеський геріатричний будинок-інтернат, Обласний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, Новосавицький психоневрологічний будинок-інтернат, Центр професійної реабілітації інвалідів, Красносільський дитячий будинок-інтернат та Обласний центр обліку бездомних громадян. 

Водночас члени комісії, яку очолює Микола Дерев’янко, перенесли розгляд низки проєктів рішень. Депутати вирішили спочатку здійснити виїзди до Одеської обласної дитячої (шкірно-венерологічної) лікарні та Одеського обласного госпіталю інвалідів війни і вже потім надати остаточну оцінку пропозиціям щодо припинення їх діяльності з подальшим приєднанням до інших закладів.

Загалом до порядку денного було внесено 27 питань.

Повернутися назад