Міській газеті «Чорноморський маяк» – 41 рік

11-04-2018
_IMG_8099 а

На початку квітня 1977 року утворилася газета «Чорноморський маяк». Сьогодні, як і сорок один рік тому, міський часопис залишається вірним другом своїх читачів. Його матеріали торкаються усіх сфер життя міста Чорноморськ та знаходять відгуки, викликають полеміку, змушують задуматися.

Газета багатогранна. У ній працює злагоджений творчий колектив. Кожен кореспондент – Микола Гончарук, Ірина Гончарук, Олена Калита, Оксана Загорулько – має свою, власну, точку зору, своїх читачів і свою тематику. Саме тому їх матеріали – різнопланові, впізнаванні та оригінальні.

Виданню пощастило і з комп’ютерним дизайнером. Завдяки роботі Яніни Павлишин смуги «Чорноморського маяка» за своїм оформленням можуть конкурувати з кращими друкованими виданнями України.

Прискіпливі читачі відмічають, що шукати орфографічні чи стилістичні помилки у газеті «Чорноморський маяк» – марна трата часу. За цим уважно слідкує коректор Тетяна Сівкова.

Над варіантом макета газети ретельно, педантично і професійно працює заступник редактора Ігор Муравінец. Восьмий рік редакцію «Чорноморського маяка» очолює Богдан Романович Панас.

«Газета – не тільки інформаційне видання. Все частіше вона стає захисником інтересів і прав читачів і жителів Чорноморська, які звертаються до нас за допомогою. Особливо в рішенні соціально-побутових, юридичних питань, захисті прав дітей-сиріт, інвалідів. Кореспонденти співпрацюють з юристами, працівниками відповідних служб міського виконавчого комітету, військкомату, навчальних закладів і закладів охорони здоров’я», – пояснюють у газеті.

До «голосу» газети прислухається депутатський корпус міста Чорноморськ, використовує її смуги для своїх звітів і виступів. Вже більше чотирьох десятиліть редакція працює над улюбленими читачами тематичними сторінками, з року в рік отримує листи до рубрик «Допоможіть вирішити», «Дайте роз’яснення», «Висловлюємо подяку» та допомагає знаходити відповіді на них. У певних випадках редакція звертається за роз’яснювальною допомогою до депутатського корпусу Одеської обласної ради, профільних Департаментів ОДА, народних депутатів та Адміністрації Президента України.

Згуртований колектив «Чорноморського маяка» порівнює свою газету з  інформаційним «маяком» у бурхливому морі друкованих видань. Газетярі запевняють, що їх читачі поважають історію свого краю, традиції міста та його мешканців, толерантні по відношенню до людей інших національностей та релігійних конфесій.

«Уже 41 рік газета «Чорноморський маяк» надійно служить не одному поколінню жителів славного міста троянд. Вона не просто зберігає для історії факти з життя Чорноморська, але є мудрим порадником, наставником та, навіть, повіреним своїх читачів. Щиро бажаю газеті подальших років активної видавницької діяльності на благо рідного краю. Усім працівникам редакції – міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, миру, любові, гармонії та злагоди», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

_IMG_8099 а  3 6 ррр