65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Місто Арциз відзначило своє 200-річчя

22-08-2016
IMG-20160820-WA0105

 

Двісті років тому – у 1816 році переселенцями з німецького Вюртенберга була заснована колонія під назвою Арсі, яка згодом набула назви Арциз і нинішній вигляд.

З нагоди свята відбувся парад культурних, спортивних та патріотичних колективів району. А ввечері на площі пройшов святковий концерт.

Відбулося і урочисте відкриття площі, яке благословили представники духовенства. Усіх учасників та гостей вітали представники влади та члени німецької діаспори. Від імені керівництва обласної ради мешканців та гостей міста вітав депутат Ігнат Братінов.

Почесними грамотами Одеської обласної ради були нагороджені:

лікар-стоматолог Арцизської центральної районної лікарні Антон Куралов за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди 200-річчя заснування міста Арциз;

Арцизький міський голова Володимир Міхов за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди 200-річчя заснування міста Арциз;

завідуюча дошкільним навчальним закладом №7 ясла-садок „Вербиченька” Людмила Мінчева та  заступник директора Арцизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Софія Петрова за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, виховання підростаючого покоління та з нагоди 200-річчя заснування міста Арциз;

настоятель храму «Всіх скорботних радість» м. Арциз Одеської єпархії Української Православної Церкви, протоієрей Геннадій Мартинов за вагомий особистий внесок у культурно-просвітницький розвиток та справу зміцнення  міжнаціонального і міжконфесійного миру регіону та з нагоди 200- річчя м. Арциз.

Окрім концертної програми, яку підготували дитячі колективи, увечері свою майстерність показали вже дорослі «народні» колективи Арцизького району.

Також пройшла фотовиставка «Арциз – наше рідне місто», виставка картин художників міста Арцизу, виставка дитячого малюнка, конкурси малюнка на асфальті «Намалюй прекрасне місто». Відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика, спортивні заходів.

«День міста – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав сюди і для кого це місто стало рідним. Бажаю процвітання цьому славному місту та його найціннішому скарбу – людям, щоб у всіх були щасливі усміхнені обличчя, щоб діти росли в комфорті, навчалися у сучасних школах, а літні люди не відчували себе забутими. Нехай кожен житель пишається своїм містом»,- з привітальними словами звернувся голова обласної ради Анатолій Урбанський.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

IMG-20160820-WA0099 IMG-20160820-WA0105 IMG-20160820-WA0126

Повернутися назад