«Місцевому самоврядуванню – професійних депутатів»

12-07-2016
HAK_6383[1]

В адмінбудівлі № 2 обласної ради (вул. Канатна, 83) відбувся навчальний семінар-тренінг  «Місцевому самоврядуванню – професійних депутатів», який провів автор  посібників з питань місцевого самоврядування і виборчого права в Україні, науковий експерт Борис Руснак.

На семінарі були присутні депутати обласної та міської ради, помічники депутатів та представники громадськості.

Учасниками семінару були розглянуті конституційно-правові засади місцевого самоврядування в Україні та перспективи його розвитку. Йдеться про децентралізацію влади, добровільне об’єднання територіальних громад. Учасники засідання також обговорили важливі питання щодо депутатських груп та фракцій, організації роботи та ролі депутатів в удосконаленні регламенту місцевої влади.

«Депутати, сільські та селищні голови повинні володіти уміннями, знаннями та навичками щодо вирішення питань життєдіяльності громади, пізнавати приклади роботи у Європейських країнах. Тому сьогодні вкрай важливо проведення подібних семінарів. Я вважаю, це повинно стати традицією, адже на тренінгах підіймаються найактуальніші теми, учасники діляться досвідом у вирішенні важливих питань» – зазначив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

HAK_6376[1] HAK_6383[1] HAK_6387[1]