65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Міжнародний жіночий день

08-03-2019
коллаж_1

8 Березня в Україні (відповідно до Статті 73 Кодексу законів про працю Кодексу законів про працю України) святкують Міжнародний жіночий день. Світова спільнота сьогодні відзначає Міжнародний день прав жінок і миру, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1977 році.

У цей день заведено відзначати досягнення жінок у політичній, економічній і соціальній сферах. Адже жінка в сучасному суспільстві має дещо інший статус ніж просто берегиня домашнього вогнища.

«Сьогодні роль жінки вже не обмежується виконанням обов’язків по домашньому господарству, доглядом за дітьми та служінням законному чоловікові. У жінки є право вибору й вона сама для себе вирішує, яким шляхом їй іти по життю: будувати кар’єру й бути незалежною хоча б у фінансовому плані чи просто стати прекрасною матір’ю й дружиною, залишаючись при цьому домогосподаркою. Чоловікам потрібна деколи саме жіноча порада, адже в її основі лежать мудрість та славетна інтуїція знання. А за «холодним розумом» – то вже до нас. Але, відверто кажучи, намагання розподіляти суспільство на чоловіче й жіноче, все одно, що поставити собі на меті виростити на яблуні лише половинку плоду», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

коллаж

Повернутися назад