65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

«Ми отримуємо нові інструменти для розвитку регіону» – Григорій Діденко про Агенцію регіонального розвитку

17-02-2021
0D57EBA7-D5B4-4EF2-B214-36CE4031589A

Голова обласної ради Григорій Діденко увійшов до оновленого складу Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Одещини. Ця установа утворена на засадах партнерства між державним, приватним та громадським секторами.

«Обласна рада офіційно стала засновником агенції. Вважаю, що ми отримуємо нові ефективні інструменти для розвитку регіону. Разом з колегами відслідковуватимемо, як вони будуть використовуватись, та максимально сприятимемо роботі у перспективних напрямках», – зазначив Григорій Діденко. 

Агенція може залучати кошти інвесторів, міжнародних організацій і донорів для реалізації проєктів розвитку. До її Наглядової ради також увійшли голова постійної депутатської комісії з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності обласної ради Марат Корольов, радники голови обласної ради – Сергій Лєйвіков та Ольга Юрченко.

Нагадаємо, засновниками установи виступають Одеська обласна рада та Одеська обласна державна адміністрація. За планом фахівці будуть співпрацювати з бізнесом та експертним середовищем, а також повноцінно надавати послуги, розробляти та впроваджувати програми розвитку для регіону, районів та громад.

38BE6A68-3448-4C52-8113-89D9BEC032DA

Повернутися назад