Мислячи стратегічно

10-02-2016
HAK_4792

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності (голова – Олександр Ахмеров) депутати розглянули низку важливих питань.

Насамперед заслухали і обговорили звіт обласної державної адміністрації про виконання обласного бюджету Одеської області за  минулий рік. Потім запропонували зміни до Стратегії економічного та соціального розвитку Одеської області до 2020 року на 2016-2017 роки. На думку депутатів, до даного документу вкрай необхідно включити три об’єкти міста Одеси. Мова йде про добудову одного з корпусів інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова, реконструкцію перинатального центру та кардіологічного відділення Одеської обласної клінічної лікарні. Причому, як зазначалося на засіданні комісії,  проведення цих робіт має здійснюватись за рахунок субвенції з Державного бюджету (кошти обласного бюджету та фонду регіонального розвитку на ці цілі не залучатимуться).

На часі ведеться оформлення висновків і пропозицій постійної комісії. Найважливіші з них будуть направлені розробникам Стратегії  економічного та соціального розвитку Одеської області для врахування у роботі.