65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

На Подільську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій чекають зміни

03-07-2018
DSC_7322

На Подільську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій чекають зміни та модернізація у системі свого функціонування. Так, на базі інтернату планується створити загальноосвітню школу, зокрема сюди буде переведено ЗОШ №8, а на базі спального корпусу – перший в Одеській області «Центр соціальної підтримки сім’ї та дітей», який включатиме відділення тривалого перебування дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, соціально-психологічної допомоги сім’ям та особам, які зазнали вплив війни, АТО, ВПО, термінового влаштування дітей, соціальний гуртожиток для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, відділення для батьків з дітьми та підтримки сім’ї. Реалізувати проект завдяки передачі цілісного майнового комплексу комунального закладу «Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до комунальної власності територіальної громади м. Подільськ. Відповідне рішення було прийнято на минулій сесії обласної ради.

«Питання щодо передачі даного комунального закладу територіальній громаді міста Подільськ було опрацьовано на профільних постійних комісіях обласної ради та знайшло підтримку колег-депутатів у сесійній залі. Це рішення дасть змогу керівництву міста реалізувати проекти, які планувалися протягом декількох років», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Нагадаємо, що протягом 2017 року за кошти обласного бюджету у Подільській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій було встановлено металопластикові енергозберігаючі вікна та двері, встановлено газові котли, відремонтовано фасад, класні кімнати, банно-пральний комплекс, спортивну залу, оснащено приміщення побутовою технікою.

Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій: 

DSC_7322 DSC_7323 DSC_7324 DSC_7325

 ЗОШ № 8:

DSC_7326 DSC_7327

 

Повернутися назад