65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Нагороди за добросовісність і патріотизм

15-10-2015
1

В золотій залі Одеського літературного музею пройшла церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2015».

Як зазначив президент Асоціації платників податків України, Посол Грузії в нашій державі Грігол Катамадзе, головною метою даного щорічного заходу є посилення авторитету платників податків в житті країни та популяризація ідеї чесного ведення бізнесу. За допомогою таких акцій Асоціація сприяє тому, щоб держава публічно визнала досягнення підприємств, які наповнюють її бюджет, подякувала їм за патріотизм і сумлінність.

– Я дуже вдячний  за те, що ви робите. І абсолютно переконаний, що усі ми докладемо максимум зусиль, аби   буквально через декілька років жити в абсолютно іншій країні і працювати в набагато кращому бізнес-кліматі, ніж сьогодні, – зазначив пан Посол.

 До привітань приєднався і заступник голови обласної ради Петро Хлицов:

– Уїнстон Черчілль стверджував, що «хороших податків не  буває». Але без них, як відомо,  країна не може існувати в принципі. Тому дякую вам за відповідальне і добросовісне виконання своїх зобов’язань перед державою, вагомий внесок у  її розвиток. Адже кошти, які  ви відраховуєте до бюджетів різних рівнів,  дозволяють владі реалізовувати різноманітні соціальні програми. Перш за все ті, що спрямовані на підтримку малозабезпечених і незахищених верств населення.

Петро Хлицов побажав організаторам щорічного Всеукраїнського рейтингу, щоб  їхня робота і надалі сприяла  активнішому залученню громадян до підприємництва. А присутнім у залі –   сприятливого податкового клімату і щоб справа, якій кожен з них присвятив своє життя, приносила  прибуток, радість і задоволення.

 

 

Повернутися назад