65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Нагородження переможців журналістського конкурсу

29-04-2016
HAK_1556

Сьогодні в Одеській обласній раді, напередодні Дня свободи слова, були визначені переможці щорічного обласного конкурсу на кращий цикл журналістських робіт щодо висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. Голова обласної ради Анатолій Урбанський та його перший заступник Олег Радковський нагородили подарунками журналістів та колективи редакцій у номінаціях «Краща добірка газетних статей» серед обласних газет , «Краща добірка газетних статей» серед районних і міських газет,  «Кращий цикл відеосюжетів чи телепередач» та «Кращий цикл інтернет-повідомлень». Крім того, призами були заохочені й інші учасники конкурсу.

«Демократичне суспільство неможливо уявити без свободи слова та вільного доступу до інформації всіх громадян. Сучасні засоби комунікації відкрили для нашої держави нові перспективи і можливості. Сьогодні ми не можемо уявити життя без інформації. Навіть свій ранок ми починаємо з чашки кави, дивлячись телепередачу. Не дарма журналістику називають четвертою гілкою влади, яка відповідальна за стан справ у суспільстві, формує свідомість людей, визначає власні позиції. Нам важливі ваші публікації, висловлювання, ваше бачення ситуацій. Ми відкриті до діалогу та співпраці, готові усіляко підтримувати свободу слова. Бажаю вам натхнення, оперативності та неупередженості у вашій роботі!», – наголосив у своїй промові Анатолій Урбанський.

Ось імена переможців: завідуюча відділом суспільно-політичної регіональної газети «Вечерняя Одесса» Дора Дукова, колектив   редакції   Ренійської районної  газети  «Ренийский вестник», кореспондент редакції новин Іллічівської телерадіокомпанії «ІТ-3» Оксана Василенко, колектив  інформаційного агентства «Репортер».

ЖурналыстиБез имени-1 HAK_1556 HAK_1558 HAK_1592 HAK_1593

Повернутися назад