65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра України

17-11-2016
DSC_1735

Голова обласної ради Анатолій Урбанський взяв участь у нараді, яку провів віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон з представниками органів місцевої влади, організаціями та представниками профільних департаментів щодо готовності Одеської області до зимового періоду.

«Робочій візит організована не для того щоб перевіряти область, а для того щоб ознайомитись з нагальними проблемами та знайти шляхи їх вирішення, ми готові до конструктивного діалогу та вислухаємо всі пропозиції щодо вирішення даних питань», – розповів віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

Учасники зустрічі обговорили роботу підприємств і стан справ з надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату послуг з теплопостачання на Одещині.

Присутні заслухали доповідь начальника відділу політики зайнятості та  демографії Головного управління праці та соціальної політики ОДА щодо ситуації з наданням субсидій та наголосила на тому, що у Великомихайлівському районі населення використовує 90% субсидій, це найкращий показник в області.

«Населенню Одеської області важливо знати, що субсидія – безповоротна допомога держави, тому не варто боятись її використовувати», – наголосив Володимир Кістіон.

Також на засіданні заслухали начальника служби автомобільних доріг в Одеської області Олега Вариводу щодо готовності спеціалізованої техніки та доріг до зимового періоду.

«Якість спецтехніки залишає бажати кращого. Термін експлуатації дуже великий, тому нам потрібно оновлювати парк спецтранспорту в Одеській області», – вважає міністр.

DSC_1745 DSC_1730 DSC_1731 DSC_1735 DSC_1737 DSC_1739

Повернутися назад