Нарада щодо стану будівництва з’єднувального каналу Тилігульський лиман-Чорне море

19-05-2017
DSC_9600

Сьогодні в обласній раді відбулося засідання щодо стану будівництва з’єднувального каналу Тилігульський лиман Чорне море, яке провів народний депутат Верховної Ради України Павло Унгурян. На нараді також були присутні депутати обласної ради Олег Кутателадзе та Валентин Волканов, директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Іван Петрів, директор  КП «Регіональний ландшафтний парк Тилігульський», начальник відділу з питань природокористування апарату обласної ради та виконавці будівельних робіт.

Присутні заслухали інформацію щодо виконання першочергових заходів для спасіння Тилігульського лиману за минулий рік.  Так за 2016 рік  було розроблено понад 40 тисяч кубічних метрів піщано-гравійної суміші,завершено зведення шлюзової споруди, змонтовані шандори та рибозатримуючі сітки, встановлено захисні загородження та понад тисячі квадратних метрів шпунтових стінок, викачано із котлованів водозниження води, розпочато зведення наносозатримуючої  споруди морської частини, збудовано дамбу та виготовлено 60% армокаркасів наносозатримуючої споруди.

Крім цього учасники наради обговорили заходи, які ще потрібно виконати для  збереження Тилігульського лиману з його унікальною природою і рекреаційними територіями у 2017 році.

DSC_9648 DSC_9587 DSC_9590 DSC_9592 DSC_9597 DSC_9600 DSC_9606 DSC_9631