Нарада щодо стверення фотокниги Одеської області

25-01-2017
DSC_3196

Сьогодні голова обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч з  видатними фотохудожниками Олегом Куцьким  та  Сергієм Гуменюком спільно з заступником голови обласної ради Юрієм Дімчогло щодо створення фотокниги-презентації  Одеської області. Присутні обговорили технічні сторони співпраці з кожним районом області, дизайн та зміст книги.

Проект заплановано розпочати найближчим часом. Над створенням фото проекту працюватимуть понад 10 фотохудожників під керівництвом Олега Куцького, Сергія Гуменюка та Бориса Бухмана.

Створена фотокнига  вийде друком на англійській та українській мовах на 300 сторіноках. Використовуючи об’єктив фотоапарата та можливості фотомистецтва майстри за допомогою портретної пейзажної та інших видів зйомки відображуть мешканців, природу, культуру та інфраструктуру кожного куточка Одещини.

«В Одеській області  дуже багато унікальних місць, які залишили слід в історії та у пам’яті кожного мешканця. Фотокнига має включати в собі не тільки красоти області але і розкривати її потенціал», – наголосив Анатолій Урбанський.

DSC_3199 DSC_3142 DSC_3154 DSC_3189 DSC_3196