Наслідки зливи на Одещині

14-07-2017
119653

Внаслідок шквального вітру та грози, яка сталась у вечері 13 липня ряд населених пунктів Одеської області тимчасово залишилися без електропостачання. Так, за даними обласного РЕМ, через несприятливі погодні умови були знеструмлені 23 населених пункти Одещини: в Арцизський районі – 1, у Б.Дністровському – 5, Біляївському – 5, Іванівському – 2, Лиманському – 1, Розділянському – 12.

Для відновлення електроенергії залучено 23 аварійні бригади електромереж – 12 одиниць техніки та 69 працівників. Зокрема, в Арцизькому районі всі населені пункти вже мають електропостачання.

Окрім цього, у Лиманському районі було розмито дорогу, біля села Барабой Овідіопольського району внаслідок сильного вітру впало дерево на проїзну частину, в Одесі – затоплено найуразливіші вулиці. Сильна злива не давала можливості автотранспорту на трасах рухатися. Постраждали будинки у селах Івашкове і Загнітків Кодимського району.

«Саме завдяки згуртованій та своєчасній роботі рятувальників та аварійних служб наслідки негоди було ліквідовано та надано допомогу мешканцям Одещини, які стали заручниками зливи», – зазначив голова обласної ради Антолій Урбанський.

119653