65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Національна веб-конференція «Розумна Взаємодія»

10-04-2020
Group of business people assembling jigsaw puzzle

24 – 25 квітня 2020 року відбудеться національна веб-конференція «Розумна Взаємодія», під час якої планується розглянути інновації в сфері міжсекторальної взаємодії для подолання сучасних викликів в трьох тематичних секціях:

   – Національна стратегія підтримки розвитку громадянського суспільства з 2021 року;

  – децентралізація (в т.ч. багаторівневе врядування, розвиток громадського бюджету) за допомоги «Розумної Взаємодії»;

  – впровадження Цілей Сталого Розвитку на місцевому рівні.

Запрошуються до участі представники органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Більш детальна інформація та онлайн-форма для участі у зазначеному заході за посиланням https://forms.gle/8Vw4iFQACsuFL7167.

Довідково:

Ініціатива «Розумна Взаємодія» включена Урядом до щорічних планів дій з виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016.

Головною метою є покращення міжсекторальної взаємодії за участю громадян та використанням сучасних технологій. «Розумною Взаємодією» передбачено дистанційне навчання державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та органів виконавчої влади налагодженню ефективного співробітництва з громадянами.

Нагадаємо, що Одеська область стала однією з семи пілотних регіонів України, в якій впроваджується ініціатива «Розумна Взаємодія». 03 березня 2020 року в Одесі пройшла регіональна конференція «Розумна Взаємодія», під час якої було презентовано результати реалізації ініціативи в пілотних громадах, ознайомлено учасників із основними підходами та інструментами «Розумної Взаємодії», а також обговорено подальший план діяльності ініціативи на території області.

Group of business people assembling jigsaw puzzle
Group of business people assembling jigsaw puzzle

Повернутися назад