65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Неподільна і єдина

22-01-2016
HAK_3931

Одним із найважливіших заходів в рамках  відзначення Дня Соборності України на Одещині стали урочистості в національному  академічному театрі опери та балету. Зі сцени учасників святкових зборів вітали голова обласної ради Анатолій Урбанський і голова облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі.

Багатьом нашим землякам на знак визнання їхніх досягнень та з нагоди свята було вручено державні нагороди.

– Я щасливий від того, що належу до покоління громадян України, яке в реальному житті виконало давній соціальний запит на солідарність усієї країни, – так розпочав свій виступ Анатолій Урбанський.

У своїй короткій, але емоційній промові він торкнувся і славного минулого, і  героїки сьогодення.

– Людською кров`ю  записані історичні заклики Майдану. Це означає, що роз’єднати нашу країну вже не зможе жодна сила.  Ми пам’ятаємо усіх. І загиблих цього дня українських майданівців – вірмена Сергія Нігояна та білоруса Михайла Жизневського. Нам усім бути разом! Ми об’єдналися у патріотизмі, любові до своєї країни – додав голова облради.

Він закликав усіх своєю працею у будь-якій сфері і галузі, повсякденними справами і світлими помислами зміцнювати Україну, Одещину, своє село чи місто. І, почавши з себе, зміцнювати духовність і єдність.

– Західна і Східна Україна – це лише географічні поняття, а в душі та житті Україна – неподільна і єдина!, –  зазначив Анатолій Урбанський.

Повернутися назад