65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Нестоїтська опорна школа Куяльницької ОТГ отримала новий шкільний автобус

21-05-2019
1

Нестоїтська ЗОШ І-ІІІ ступенів села Нестоїта Куяльницької ОТГ Подільського району отримали новий автобус для перевезення учнів, який було закуплено в рамках державної програми «Шкільний автобус» на умовах співфінансування з обласного (за рахунок освітньої субвенції) та місцевого бюджетів.

«2018-2019 роки є знаковими для Нестоїтської ЗОШ. Минулого року наша школа отримала статус опорного закладу, її також відвідують учні сіл Муроване, Стара Кульня, Станіславка та Климентове. У 2018 році у школі було проведено енергоефективні заходи, зокрема – замінено всі старі вікна та двері на металопластикові. Завдяки чому протягом опалювального сезону навчальний процес проходив у теплі й комфорті та суттєво зменшилося споживання енергоресурсів», – розповіла директор Світлана Тепайкіна.

«Куяльницька ОТГ продовжує реалізовувати  проекти з енергоефективності, брати участь у державній програмі «Шкільний автобус» та працює у напрямку впровадження державної концепції «Нова українська школа» й оновлення освітнього простору. І попереду ще багато роботи, зокрема потрібно привести до ладу незадовільні ділянки доріг, якими учні добираються до навчальних закладі», – зазаначив Куяльницький сільський голова Сергій Паламарчук.

Новий автобус забезпечить підвіз школярів та вчителів до навчального закладу та знизить навантаження на автобус, який наразі експлуатується. Окрім цього було покращено шкільний маршрут, а саме – відремонтовано ділянку дороги від Мурованого до Нестоїти.

«Державні та обласні програми сприяють створенню опорних шкіл у громадах, забезпеченню освітніх потреб в сільській місцевості, оновленню та модернізації освітнього простору. В свою чергу завдання органів влади на місцях – правильно виставити пріоритети розвитку об’єднаної територіальної громади та раціонально розподілити ресурси», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2 3 4 5

Повернутися назад