Нова ілюмінація фасаду адмінбудівлі обласної ради

02-01-2018
2

На фасаді адмінбудівлі Одеської обласної ради (проспект Шевченка, 4) з’явилася нова ілюмінація. Тепер вночі головна будівля області сяє синьо-жовтими світлодіодними лампами, утворюючи величезний Державний Прапор.

За словами керівництва КО «Обласна служба експлуатації адміністративних будівель» до втілення даного проекту у життя підійшли зважено та відповідально. Усі необхідні матеріали, закуповували поступово, протягом року, ретельно обирали підрядника.

Придбано 62 лінійних світильника ТЕКО-524-12-24-V-Y, більше 1000 м кабелю, по 16 блоків живлення та навісних монтажних боксів, 278 одиниць клемних колодок різного призначення, сутінкове реле з датчиком для зовнішньої установки, автоматичні вимикачі, розетки, сотні метрів ізоляційних стрічок, гайки, дюбелі, хомути, рейки, троси, захвати, герметики, тощо.

Монтажні роботи виконувала одеська фірма. Головний інженер КО «Обласна служба експлуатації адміністративних будівель» Андрій Наталенко здійснював контроль за якістю виконанням робіт. За його словами роботи велись добросовісно, з урахуванням правил техніки безпеки:

«Термін експлуатації даних ламп три роки, але практика доводить, що слугують вони до п’яти років. Всього на адмінбудівлі розташовано 32 блакитних та 30 жовтих прожектори (кожен з яких містить по 18 світлодіодних ламп). Кількість споживання електроенергії   за годину всіх ламп разом – 3,6 кВт. Порівнюючи з побутовою технікою – це все одно що закип’ятити півтора електрочайника води», – пояснює Андрій Наталенко.

Підсвітлення на будівлі вмикається автоматично, завдяки фотоелементу на сутінковому реле. Влітку, коли ночі будуть коротшими, сяяти споруда буде менше.

«Кожна людина повинна пишатися прапором своєї держави. Державний Прапор України гідний того, аби бути центральним об’єктом у житті нашого суспільства. Фотографуючись на фоні яскравих синьо-жовних вогників, які утворюють величезний прапор, українці нестимуть до своїх осель не просто гарне фото, але – тепло перемоги та гордість за свою країну. Крім того, якщо ми бажаємо, аби наші діти виросли справжніми патріотами своєї держави, треба їх виховувати у естетично привабливому середовищі, краплина за краплиною пояснюючи важливість державної символіки», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_8340  DSC_8344 DSC_835421