Нове технічне оснащення з’явилось в молодіжному центрі смт. Саврань

08-12-2016
Ai0v8S1fBhg

У молодіжному центрі “Нове покоління” при районному будинку культури в смт. Саврань з’явилось нове сучасне технічне оснащення. З обласного бюджету було виділено 400 тисяч гривень. На ці кошти було закуплено комплект акустичної системи, базовий комплект та комплектуючі, світлове обладнання, кондиціонери, кухонне обладнання, проектор, комплект відеоспостереження, фотоапарат, ноутбук та принтери, генератори мильних бульбашок і диму.

Районий будинок культури та молодіжний центр живе яскравим і насиченим мистецьким життям, а колективи художньої самодіяльності, завдяки своїм талановитим виконавцям, давно стали не лише невід’ємною частиною культурного життя Саврані та Савранського району, а й добре знаними на території області. Депутат обласної ради за сумісництвом голова Савранської РДА Віталій Свічинський разом з колективами молодіжного центру та будинку культури урочисто відкрили та випробували нове обладнання.

«Сучасний стан розвитку культури сіл та селищ в умовах реформування потребує позитивних зрушень у забезпеченні культурного обслуговування населення.  Активізація особистісного потенціалу у молоді, створення нового суспільства соціально — активних людей та сприяння їх розвитку  – це крок в успішне майбутнє», – впевнений голова обласної ради Анатолій Урбанський

Ai0v8S1fBhg uOEzBnHL5WU