65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Обласна рада долучилася до форуму позашкільної освіти у Києві

22-09-2021
8131B78E-FC93-4980-9006-3AD569DA0D17

Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього» пройшов в Києві 21 вересня.

Захід організовано Міністерством освіти і науки України та присвячено 30-річчю створення системи позашкільної освіти.

«Всі ці 30 років позашкільна освіта виступала драйвером розвитку креативності не тільки дитини, але і вчителя. Позашкільна освіта вистояла і знайшла шлях свого розвитку, створивши унікальну систему навчання, виховання і розвитку особистості, забезпечивши міцну основу для прогресивної трансформації цієї системи», — зазначив у вітальному слові міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Одеську область на форумі представляли  перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський і директор одеського палацу дитячої та юнацької творчості «Біла акація» Людмила Прокопенко. Вони отримали нагороду в номінації «Сервісний дизайн освітніх технологій» за відкриття центру «Біла акація».

У центрі облаштовані сцена і зал для глядачів на 230 місць, навчальні кабінети з різних напрямків позашкільної освіти. П’ять хореографічних залів, кабінети для занять вокальним, театральним мистецтвом і творчістю, моделюванням одягу і декоративно-прикладним мистецтвом, обладнані студія звукозапису, науково-технічний і комп’ютерний класи.

Повернутися назад