Обласна рада зекономила кошти на виданні нового фотоальбому «Одещина. Край та люди»

05-01-2018
DSC_7870

У грудні 2017 року обласна рада презентувала новий фотоальбом «Одещина. Край та люди» (первинна назва – «Одеська область (Odessa region) з нагоди 85-річчя заснування Одеської області»).

Мета задуманого фоліанту, який не видавався 15 років, – показати міста обласного підпорядкування, враховуючи історичні пам’ятки, розташовані на їх території, ландшафти, календарні свята, побут місцевих мешканців, тощо. В кінцевому результаті до книги увійшло 500 фотографій з 26-ти районів Одещини, які майстерно виконали досвідчені фотохудожники Одеси та області.

У рамках регіональної програми «Підтримка книговидання» на друкування 1000 примірників фотоальбому «Одеська область (Odessa region) з нагоди 85-річчя заснування Одеської області» було виділено 450 000 грн. Згідно з оприлюдненою інформацією  про публічні закупівлі на порталі ProZorro у тендері приймало участь п’ять видавництв. Переможцем стало київське ТОВ «Лагота», погодившись видати даний фоліант за 181 500 грн. Таким чином у обласному бюджеті було зекономлено 268 500 грн.

«Маю зазначити, що кінцевий результат перевершив усі сподівання – вийшов якісний фоліант, який достойно презентуватиме наш регіон на будь-якому рівні. У нинішньому році ми надрукували його невеликим накладом у 1000 примірників виключно для подарунків дипломатичним делегаціям та іноземним гостям нашого краю. Але, оскільки одеська інтелігенція зацікавилась фотоальбомом, наступного року ми проведемо тендер щодо масового тиражування даного фоліанту», – повідомив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_7870 DSC_7884 DSC_78591 торги торги2