65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Одеська обласна рада підпише меморандум про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією ОТГ

23-12-2020
bc8b4951-69d8-496d-b341-59c1cae757e9

Вже у січні обласна рада підпише меморандум про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією об’єднаних територіальних громад. Про це стало відомо 22 грудня під час зустрічі голови обласної ради Григорія Діденка з головою Красносільської громади і за сумісництвом очільницею регіонального відділення Всеукраїнської асоціації ОТГ Мариною Архірій.

Григорій Діденко акцентував увагу на тому, що обласна рада готова до спільних дій. «Впевнений, що це стане вагомим кроком у напрямку завершення реформи децентралізації і максимально продуктивної співпраці», — підкреслив голова Одеської обласної ради.

Організація має на меті забезпечення практичного впровадження реформ та позитивних змін у кожній громаді. За словами Марини Архірій, взаємодія голів громад з обласною радою в цьому питанні вкрай актуальна.

«У нас є багато спільних завдань, і якщо працювати в одному векторі, то це принесе найліпший результат», — пояснила вона.

Довідково. Асоціація ОТГ як загальноукраїнське об’єднання місцевого самоврядування є недержавною, неполітичною та некомерційною організацією. Свою діяльність вона засновує на визнаних у Європі підходах, розвиваючись на базі методології, рекомендованої Радою Європи для асоціацій органів місцевого самоврядування, та практичного досвіду Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).

bc8b4951-69d8-496d-b341-59c1cae757e9

Повернутися назад