Одеська область увійшла у трійку лідируючих областей за рейтингом інвестиційної ефективності

20-04-2017
Rejtyng

За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності Одеській області підтверджено рейтинг ineA, що відповідає максимальному рівню.

Оновлення здійснено за даними 4-го кварталу 2016 року. Бальна оцінка інвестиційної ефективності Одеської області становить 210 балів. Лідерами дослідження стали міста Київ (216 балів) та Львів (210 балів).

При складанні даного рейтингу агентство «Євро-Рейтинг» досліджувало показники, які характеризують як інвестиційну активність в області, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів.

Довідково: Мета рейтингу інвестиційної ефективності – визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон.

Дослідження проводилися по 22 областях України, без врахування Донецької та Луганської областей. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги).

Розрахунок рейтингу проводиться щоквартально. Розрахункові показники визначаються за період у дванадцять місяців. Подібний підхід дозволяє виявити області, інвестиційна ефективність яких є стабільно високою, що може свідчити про наявність успішних господарських практик у регіоні.

Rejtyng