Одеська область зміцнює партнерство з країнами ЄС

24-07-2017
63850

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України експорт Одеської області у 2016 році склав $1 520, 5 млн.

Найбільші її торговельні партнери – Європейський Союз (25%), Туреччина (9,6%), Індія (7,6%), Єгипет (6,0%), Китай (4,6%). Провідними галузями-експортерами являються агропромисловий комплекс та хімічна промисловість.

На думку голови обласної ради Анатолія Урбанського, Одещина має значний потенціал для розвитку міжнародного співробітництва у багатьох сферах. І підкреслює, що за кожним показником – результат кропіткої праці влади різних рівнів і депутатів Одеської обласної ради всіх каденцій.

Безперечно одним із напрямів зміцнення та поглиблення міжнародних економічних відносин, за думкою Урбанського, є участь у закордонних бізнес-форумах, які є комунікаційним майданчиком між представниками влади та бізнес-колами, що безперечно слугує популяризації інвестиційних переваг Одещини у сферах туризму, сільського господарства та морегосподарського комплексу.

До речі, подібний турецько-український бізнес-форум вдало відбувся минулого року в місті Ізміт (область Чаталджа-Коджаелі), на якому побували представники Одещини.

А у жовтні цього року в Одесі планується проведення Другого дня              VII Міжнародного форуму «Дні Польського Бізнесу в Україні», за участю представників бізнесу обох країн, який надасть змогу знайти нові можливості та нових партнерів у реалізації бізнес-проектів.
1264 63850 A1017938-613x460