65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Одеський історико-краєзнавчий музей

29-04-2016
HAK_1516

60 років тому  Одеський історико-краєзнавчий музей гостинно відчинив двері своїм першим відвідувачам. Зібрання музею налічує близько 120 тисяч експонатів і вважається одним із найкращих в Україні. Тут дуже тепло приймають гостей. Вся робота працівників музею будується на принципі залучення найбільшої кількості людей, особливо молодих, до спілкування з мистецтвом. Тому в музеї часто проводяться виставки, зустрічі, вечори за участю художників, колекціонерів і школярів. Крім звичайних оглядових екскурсій, для школярів і студентів проводиться також цілий ряд тематичних лекцій безпосередньо в музейний залах.

Від Одеської обласної ради з цим святом працівників музею привітав заступник голови обласної ради Юрій Дімчогло.

«Прийміть найщиріші вітання з важливою датою в житті вашого колективу – 60-річчям Одеського історико- краєзнавчого музею. Ви даруєте нашому сучасному поколінню  любов до історичного минулого Одещини, зберігаючи для нащадків культурні цінності, науковий та творчий потенціал нації. Історико-краєзнавчий музей – скарбниця нашого регіону, нашого міста. Це  те, на  чому ґрунтується життя, і що дозволяє нам йти вперед», – наголосив він.

За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи на Одещині, збагачення традицій та надбань українського народу, подвижницьку науково-просвітницьку діяльність почесною грамотою Одеської обласної ради були нагороджені: завідуюча Болградським історико-етнографічним музеєм Марія Куємжи, завідуюча відділом Одеського історико-краєзнавчого музею Валентина Кушпетюк та завідуючий Меморіалом героїчної оборони Одеси Віталій Сосюк.

HAK_1507 HAK_1508 HAK_1509 HAK_1511 HAK_1516

Повернутися назад