Оголошується набір у триденний табір молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності U-inn 2.0: RELOAD «Перезапуск місцевої демократії»

14-06-2019
Перезапуск

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо сталого розвитку між Програмою розвитку ООН, Одеською обласною радою та Одеською обласною державною адміністрацією від 15 січня 2018 року відбувається співробітництво. Дана співпраця проходить в рамках різноманітних проектів, які впроваджуються в регіоні за підтримки обласної ради.

Так, з травня поточного року на території Одеської області Програмою розвитку ООН впроваджується проект за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та у партнерстві з Проектом USAID «ВзаємоДія».

U-inn 2.0: RELOAD – це програма розвитку молодіжних інновацій, технологічних та креативних рішень для сприяння доброчесності та інклюзивності в регіонах України.

Молодіжний табір відбудеться з 5 до 7 липня 2019 року в Київській області.

Табір інновацій збирає молодь із регіонів України, яка цікавиться питаннями прав людини, демократії, доброчесності та інклюзивності.

Організатори покривають витрати за проїзд, харчування та забезпечують проживання (з 5 до 7 липня 2019 року).

Учасників табору відбиратимуть на конкурсній основі. Для участі необхідно до 18 червня 2019 року заповнити форму на офіційному сайті: uinn.org.ua

Про результати відбору буде повідомлено 20 червня 2019 року.

Обов’язковою умовою є участь у сесіях та заходах табору протягом усіх трьох днів!

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: uinn.org.ua, або звернутись до Надії Бабинської – координатору Програми U-inn 2.0: RELOAD «Перезапуск місцевої демократії» за телефоном: +38 (050) 0367224, e-mail: nadiia.babynska@undp.org.

Перезапуск