Оголошується проведення відкритого архітектурно-художнього конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області

07-02-2018
майдан

За ініціативи Одеської обласної ради оголошується проведення відкритого архітектурно-художнього конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області.

Конкурс оголошується з метою пошуку кращого концептуального проекту спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні у сквері Героїв Небесної Сотні, перед першим адміністративним будинком Одеської обласної ради за адресою: просп. Шевченка, 4 у місті Одесі з розв’язанням архітектурного та містобудівного завдання, з принципово іншим ідейним наповненням, яке базується на демократичних цінностях, національних інтересах і європейському виборі нашої держави, виборених Майданом та Революцією Гідності у грудні 2013-лютому 2014 років.

До участі у Конкурсі запрошуються окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи Одеської області та інших регіонів України.

Умови проведення Конкурсу затверджені рішенням обласної ради від 21.12.2017 №572-VII «Про проведення відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області».

«Конкурс проводиться на безоплатній основі в один тур, без обмеження кількості учасників. Переможці Конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями. Перше місце  ̶  30000 гривень,  друге – 15000 гривень, третє  ̶  5000 гривень. З метою визначення кращих конкурсних проектів сформоване журі Конкурсу»,  ̶  повідомив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Спочатку всі проекти розглядатимуться у вигляді комп’ютерних макетів, а потім конкурсантам пропонується підготувати макет свого проекту (з матеріалів на свій розсуд) для огляду в приміщені. Далі – голосування (у тому числі й інтернет-голосування).

«Думка одеситів буде враховуватися, але останнє слово буде за професійними членами комісії даного конкурсу – архітекторами, скульпторами, мистецтвознавцями», – додав Анатолій Урбанський.

Конкурсні проекти подаються на Конкурс у термін з  03.02.2018 по 02.04.2018. Громадське обговорення конкурсних проектів відбудеться з 03.04.2018 по 02.06.2018. Підсумки Конкурсу будуть оголошені я організаторами  Конкурсу протягом 03.06.2018 по 11.06.2018.

Додаткову інформацію щодо проведення Конкурсу надає відповідальний  секретар Конкурсу  ̶  Попкова Марина Олександрівна, тел./ факс (048) 718-92-94;

e-mail: NebesnaSotnya@odessa.gov.ua

майдан