65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Олег Радковський привітав Чорноморськ з черговою відзнакою якості пляжів «Блакитний прапор — 2021»

31-05-2021
1493ED26-0F5E-48A4-BDB9-A08C3200A358

У Чорноморську 31 травня урочисто підняли символічний Блакитний прапор — свідоцтво відзнаки, що видається Європейською комісією з охорони навколишнього середовища найкращим пляжам світу. Міський комунальний пляж Чорноморська отримує таку відзнаку вже 11-й рік поспіль.

На церемонії серед інших був присутній перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, який наголосив на важливості постійного і якісного розвитку пляжів в громадах регіону. 

«Саме такі міжнародні відзнаки якості екологічного стану та соціалізації пляжів області дозволять підняти туристичну галузь Одещини на міжнародний рівень», — додав він.    

Урочистій церемонії передувало засідання круглого столу, де також виступив національний координатор програми «Блакитний прапор» Модест Алієв. 

Відзнака «Блакитний прапор» була започаткована у 1987 році Європейською комісією з охорони навколишнього середовища. Щорічно вона присуджується пляжам на основі відповідності 32 критеріям тестувань, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води в зонах рекреації, екологічного менеджменту, дотримання правил безпечної поведінки, необхідного облаштування та обладнання, наявності санітарних приміщень, питної води, рятувальних вишок, пристосувань для людей з інвалідністю тощо.

Повернутися назад