Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко провів робочу нараду

24-06-2020
1

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко провів робочу нараду. У засіданні взяли участь перший заступник голови Вадим Шкарівський, заступник голови обласної ради Юрій Дімчогло та голови депутатських фракцій в обласній раді.

Під час наради розглядалося питання щодо скликання пленарного засідання обласної ради, а також пропозиції щодо винесення на сесійне засідання низку важливих звернень до органів державної влади. Зокрема, звернення депутатів Одеської обласної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до проекту Постанови ВР України «Про утворення та ліквідацію районів». Депутатський корпус обласної ради звертається з проханням утворити в Одеській області 8 районів, включвши додатково ще 2 райони. Оскільки запропонований Мінрегіоном непропорційний формат майбутніх районів Одеської області – найбільшої за територією та багатонаціональної області країни, суперечить інтересам населення й негативно вплине на соціально-економічний розвиток громад. Разом із цим на позачергову сесію буде винесено звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Одеської області.

Також під час наради йшлося про необхідність винесення на сесійне засідання  звернення до керівництва країни стосовно підтримки фермерських господарств півдня Одеського регіону, які через посуху сьогодні опинилися на межі банкрутства й втратили майже увесь врожай.

1 DSC_5607 DSC_5609 DSC_5612 DSC_5615 DSC_5617 DSC_5618 DSC_5620 DSC_5621 DSC_5624 DSC_5633