65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Перший заступник голови обласної ради Вадим Шкарівський відвідав Любашівський район

20-09-2019
1

Перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський разом з депутатами обласної ради Князем Хачатряном і Анатолієм Артеменко з робочим візитом відвідали Любашівський район та взяли участь в сесії районної ради. Були обговоренні питання порядку денного й проблеми району.

По завершенню пленарного засідання відвідали відділення невідкладної допомоги (на базі Комунального некомерційного підприємства «Любашівська центральна районна лікарня»), що готується до відкриття.

Завдяки сприянню обласної ради у даному закладі нещодавно встановлено новий рентгенівський діагностичний комплекс «МЕДИКС» на два робочих місця (Рішення двадцять третьої сесії обласної ради VII скликання 996-VII від 19.06.2019 року «Про передачу майна та виробів медичного призначення зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у спільну власність територіальних громад Одеської області»). На поточній сесії Любашівської районної ради було підтримано рішення Про затвердження акту прийому-передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Любашівського району комплексу рентгенівського діагностичного «МЕДИКС» на два робочих місця.

1 2 4 12 13 14 15 16 17 18

Повернутися назад