Перший заступник голови Одеської обласної ради з робочим візитом відвідав Татарбунарський район

30-04-2020
7

Під час робочого візиту до Татарбунарського району перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський ознайомився з ходом проведення робіт по бурінню розвідувально-експлуатаційної свердловини на розі вулиць Трудова і Космонавтів в місті Татарбунари та поспілкувався з головою, депутатами районної ради, міським головою і представниками підрядної організації.

Нагадаємо, що у лютому 2020 року Вадим Шкарівський приймав участь у робочій нараді, під час якої були обговорені особливо гострі проблеми з водопостачанням міста Татарбунари.

«Звернення представників місцевої влади, депутатів та жителів міста Татарбунари щодо вирішення гострої проблеми водопостачання міста було почуто. Так, питання виділення коштів з обласного бюджету на буріння та облаштування нової свердловини, яка дасть змогу безперебійно подавати воду у центральний район міста, в якому знаходяться школа, дитячий садок, багатоповерхові будинки та інші важливі об’єкти інфраструктури, було винесено на розгляд профільних постійних комісій обласної ради, а в подальшому підтримано на сесії», – розповів Вадим Шкарівський.

1 2 3 4 5 6 7 8