65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Перспектива будівництва понтонного мосту

20-12-2016
DSC_7401

Під головуванням  Анатолія Урбанського голови обласної ради відбулася термінова нарада. Темою для обговорення став капітальний ремонт  мосту на автомобільній дорозі державного значення М-15 «Одеса-Рені» (мост Паланка Білгород-Дністровського району). На нараді були присутні начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області – Олег Варивода, директор ТОВ “Мостобудівельний загін  № 112″ – Валерій Тачук, начальник відділу транспорту та море господарського комплексу ОДА – Юрій Кононенко, заступник начальника Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України – Владислав Васильківський, командир повітряного командування «Південь» Повітряних сил Збройних сил України – Павло Зуєв, голова Білгород-Дністровської районної ради – Валерій Лобанов.

Анатолій Урбанський запропонував побудувати в короткий час понтонний міст на 160 метрів у районі села Паланка. Нагадаємо, міст на трасі Одеса-Рені закрили на ремонт з 10 грудня 2016 до червня 2017 року. Об’їзд аварійної ділянки здійснюється автомобільною дорогою Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші та Старокозаче – Білгород-Дністровський.

«Поряд з мостом, на якому проводяться ремонтні роботи можна спорудити тимчасовий понтонний міст для того, щоб у новорічні свята населення  півдня області та Білгород-Дністровського району мало змогу пересуватися без заторів на конкретних ділянках дороги та  з метою збереження об’їзної траси», – запропонував Анатолій Урбанський.

Наразі це питання знаходиться на рівні обговорень та пропозицій.DSC_7425 DSC_7375 DSC_7376 DSC_7383 DSC_7401 DSC_7408 DSC_7411

Повернутися назад