65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Перспектива на майбутнє

16-03-2016
a

Постійні профільні комісії обласної ради спільно з управліннями, відділами обласної ради займаються моніторингом та контролюють виконання регіональних цільових та комплексних програм Одеської області. Терміни виконання найбільш ефективних з них буде продовжено. Водночас неефективні програми припинять свою діяльність та будуть зняті з контролю обласної ради.

У своєму інтерв`ю для декількох регіональних телеканалів голова обласної ради Анатолій Урбанський зупинився на основних діючих програмах Одеської області.

– Кожна з програм по-своєму важлива, та всі вони спрямовані на вирішення найбільш актуальних проблем соціально-економічного розвитку регіону. Зокрема, програми в галузі розвитку інфраструктури дають перспективи залучення нових інвестицій. А завдяки регіональній програмі «Питна вода Одеської області» на 2010-2013 роки і на період до 2020 року» південні райони Одещини будуть забезпечені якісною питною водою. Крім цього, ми з колегами по депутатському корпусу працюємо над низкою програм у галузі екології та природокористування. Насамперед мова йдеться про екологічну безпеку в Одеській області, а також про збереження та відновлення водних ресурсів у басейні Куяльницького лиману.

s a

Повернутися назад