Підготовка до навчального року

14-07-2017
DSC_6119

Під час робочого візиту до Арцизького району голова обласної ради Анатолій Урбанський ознайомився з ходом проведення ремонтних робот у Виноградівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Тут  вже пофарбовано стіни, замінено вікна на нові енергозберігаючі, буде відремонтовано підлогу та встановлено спортивне знаряддя. З першого вересня до школи підуть 220 учнів. В приміщенні спортивної зали школи з початку відкриття будівлі капітальний ремонт не проводився. Минулого року за кошти обласного бюджету у школі було замінено вікна та двері.

«Можливість проводити повноцінні уроки фізичної культури, спортивні змагання з різних видів спорту була відсутня, а взимку взагалі замість спортивної зали діти займалися у кабінеті біології, грали в шахи, настільний теніс тощо. Також у майбутньому наша школа можливо стане опорною для окрісних сел» – розповіла директор Виноградівської школи Віра Арабаджи.

«Минулого року під час обговорення проблем учбового закладу насамперед зверталась увага на необхідність реконструкції спортивної зали. На сесії обласної ради були виділені кошти, адже забезпечення гідних умов для навчання наших дітей – одне з пріоритетних завдань обласної влади» – зазначив Анатолій Урбанський.

DSC_6115 DSC_6119 DSC_6122 DSC_6129 DSC_6138 DSC_6146