Підготовка до ремонту у комунальному закладі «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць»

20-07-2018
DSC_8855

У комунальному закладі «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» ведуться підготовчі роботи до капітального ремонту.

Спорткомплекс «Олімпієць» було побудовано у 1980 році, за цей час тут проводили поточні та часткові ремонтні роботи, зокрема даху, сантехнічні роботи, спеціальне штучне покриття легкоатлетичного манежу мінялося 15 років потому. Перед тим, як розпочати капремонт ремонтні роботи проектувальниками було виявлено усі вади та враховано особливості даного спортивного об’єкту.

«Першочерговим завданням буде перепланування та цілковита заміна покрівлі над критим легкоатлетичним манежем – це близько 4000 квадратних метрів, відновлення дощової каналізації. По восьму комплексу планується замінити усі старі вікна на енергозберігаючі.

Відповідно до технічного завдання на виконання ремонтних робіт легкоатлетичного манежу передбачено низку важливих заходів, зокрема: встановлення  сучасного енергозберігаючого освітлення, вирівнювання бетонної основи підлоги, заміна спеціального штучного покриття бігової доріжки та спортивних майданчиків, капітальний ремонт санвузлів, роздягалень, вітражів, стелі, реконструкція драбин, посилення конструкцій стін, заміна інженерних мереж (електрообладнання, каналізація, водопровід), відновлення покриття підлоги та огорожі у секторі для штовхання ядра, заміна системи трубопроводу пожежного водопроводу, розглядається можливість влаштування глядацьких місць у торцевій частині манежу та на балконі.

Необхідно встановити автоматичну систему пожежогасіння, яка відсутня у закладі, замінити старі ворота манежу, які призначені для заїзду екстрених служб, на нові автоматичні ролети. Вбиральні потрібно перепланувати – тут має бути достатньо місця для людей, які пересуваються на візках. Планується відремонтувати хол та доповнити вхід скляною прибудовою, завдяки чому взимку збережеться більше тепла. Поряд зі сходами з’явиться зручний пандус. Буде проведено ряд фасадних робіт.

На повне відновлення також очікують: тенісний корт – тут потрібно встановити огороджуючи конструкцію, облаштувати глядацькі місця, забезпечити освітлення з використанням енергозберігаючих освітлювальних приладів, відремонтувати приміщення тренерської, а також – адміністративно-побутові та допоміжні приміщення, у тому числі і медичний відновлювальний центр, до якого входять: масажний кабінет, сауна з басейном. Разом із цим необхідно провести роботи з благоустрою прилеглої території: постелити нове асфальтне покриття, покласти тротуарну плитку, встановити освітлення, лавки. Увагу буде приділено і господарському подвір’ю, зокрема тут потрібно відремонтувати господарчі приміщення, відновити асфальтне покриття, встановити огорожу і ворота, системи освітлення, сигналізації та водовідведення.

Окрім цього розглядається проект встановлення системи кондиціювання та вентиляції приміщень, яка забезпечить комфортний та економічний обігрів, охолодження та обмін повітря спортивної арени та адміністративних приміщень. Це дозволить повністю відмовитися від централізованого теплопостачання, підтримувати оптимальну температуру в залежності від пори року і головне – зекономити бюджетні кошти майже у три рази», – розповів директор КЗ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» Андрій Кравченко.

Голова обласної ради Анатолій Урбанський неодноразово зазначав: «Ми вже маємо позитивний досвід відновлення головної спортивної арени Одещини – Палацу спорту, тож я упевнений що спільними зусиллями нам вдасться привести до ладу і спорткомплекс «Олімпієць». Проблемні питання тут будуть вирішуватися поетапно, шляхом співфінансування обласного та державного бюджетів – так само як фінансування робіт у КЗ «Палац спорту».

DSC_8844 DSC_8845 DSC_8846 DSC_8852 DSC_8853 DSC_8854 DSC_8855