65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Підготовка до спортивного сезону

16-03-2016
IMG_30941(1)

Вже п`ятий рік поспіль серед збірних команд депутатів різних рівнів традиційно проводиться Всеукраїнська спартакіада. Змагання відбуваються у три етапи та включають у себе 5 видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Фінальний етап Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад планується провести з 6 по 11 червня у місті Чорноморськ. У ньому візьмуть участь 20 команд, а це близько 500 учасників.

– Учасників Спартакіади об`єднує пристрасть до спорту, активного відпочинку та пропаганда здорового способу життя. Це чудова можливість депутатів усіх рівнів познайомитися один з одним, а також спробувати свої сили серед популярних видів спорту – зазначив депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір.

Підготовку та проведення змагань здійснюватиме організаційний комітет, до складу якого увійдуть представники Верховної Ради України, Міністерства молоді та спорту України, Одеської обласної ради, міський голова міста Чорноморськ, керівництво фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та директор Спартакіади. Голова міста Чорноморськ Валерій Хмельнюк пообіцяв сприяти виділенню майданчиків, на яких будуть проводитися спортивні протиборства. Найближчі засідання організаційного комітету відбудуться у місті Чорноморськ з 18 по 20 квітня

w

Повернутися назад