Підсумкова конференція Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

15-03-2018
USAID (12)

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський прийняв участь у підсумковій конференції Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» на тему: «Чотири роки в Україні: виклики, реформи, успіхи», яка пройшла у м. Київ. У заході також взяли участь ключові високопосадовці України, партнери та бенефіціари Проекту USAID, представники міст-підписантів Угоди мерів, ЗМІ.

Під час форуму були обговорені результати та здобутки чотирирічної роботи в удосконаленні законодавства сфер енергетики, житлово-комунального господарства, тарифної реформи та соціального захисту. Учасники конференції ознайомились з кращими практиками в залученні інвестицій у муніципальний енергетичний сектор, найуспішнішими проектами з відновлюваної енергетики та енергоефективності, які Проект USAID допоміг реалізувати своїм містам-партнерам.

«Одеська область – одна з найактивніших учасників проекту енергетичної реформи в Україні. Містами-партнерами Проекту USAID являються Одеса, Балта, Білгород-Дністровський, Болград, Ізмаїл, Рені, Чорноморськ та Южний. Як один із яскравих прикладів продуктивного партнерства можна навести впровадження комплексної термомодернізації будівлі дошкільного навчального закладу ясла-садка №5 «Журавушка» у місті Болград. На реалізацію залучено 2,470 млн.грн. грантових коштів. Наразі проект проходить кінцеву експертизу», – повідомив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

USAID (1) USAID (7) USAID (9) USAID (12) Журавушка (1)
Останнє фото: архів облради.