65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Підсумки ліквідації наслідків снігової негоди у Кодимському районі

29-01-2018
Кодимщина1

На боротьбу зі сніговою стихією 17-19 січня у Кодимському районі було мобілізовано 22 одиниці снігоприбиральної техніки. У ліквідації наслідків снігопаду брали участь 15 підприємств різної форми власності, Кодимське ДРП Подільського ДЕУ у співпраці з підрядними організаціями, комунальні служби, фермери, одноосібні підприємці та рядові громадяни району.

Дії різних служб, підприємств та організацій координувались районним штабом. Завчасно було заготовлено резерв пального, підготовлено техніку, відпрацьовано та узгоджено план дій. Найтяжче було у перші дні негоди. У штабі стверджують: через те, що дороги швидко засипало снігом, одноразової розчистки було недостатньо і працювати доводилось практично цілодобово.

«Щоб негода не застала зненацька, маємо бути напоготові заздалегідь, а це забезпечить лише командна робота: завчасне планування, чітка координація, визначення виконавців та контроль, а також внутрішня вмотивованість та налаштованість кожного учасника процесу. Вдячний обласному штабу за постійну підтримку, консультування, координацію та допомогу під час ліквідації наслідків негоди», – висловився голова Кодимської РДА Вадим Козачок.

Одні й ті ж ділянки доріг прибирали по кілька разів, через що не всі населені пункти відразу були розчищені від снігових заметів. Активну участь у ліквідації наслідків негоди взяли голова Кодимської районної ради Геннадій Гладенький та його заступник Олег Чернійчук. Голова Кодимської міської ради Володимир Склярук, організував роботу не лише території міста, але й за його межами, зокрема, розчистку дороги на ділянці Кодима – Грабове.

Завзято долучився до розчистки доріг Микола Сорочан – депутат Одеської обласної ради, директор ТОВ «Агрофірма «Кодима». З власної ініціативи він розчистив територію ЦРЛ та дорогу від елеватора до с.Лисогірка, заправляв пальним потужну снігоочисну техніку.

Організував роботу щодо багаторазового проходження ділянки Кодима –Олексіївка Сергій Лупашко – депутат обласної ради, директор СФГ «Круїз». Він додатково розчистив територію с.Грабове та дорогу до с.Сергіївка.

Посильну підтримку у боротьбі з негодою надали КП СПМК «Укрхліббуд», КП «Водоканал-Слобідка», Кодимське ДРП Подільського ДЕУ, Кодимське РЕМ ПАТ «Одеса Обленерго», очільники органів місцевого самоврядування Кодимщини, представники малого та середнього бізнесу, звичайні мешканці району.

Правопорядок на дорогах на час негоди забезпечував районний відділ поліції та ДСНС України в Одеській області. За потреби, автомобілістам, що потрапили у снігову пастку, оперативно надавалась допомога. Зокрема, рятувальниками із заметів було звільнено12 авто.

«Ситуації, коли незалежно від рівня влади та займаної посади, треба зуміти організувати безперебійну та злагоджену командну роботу, являються показовими. Снігова негода стала лакмусовим папірцем у Кодимському районі, виявивши справжніх патріотів (бо саме рішучими справами можна довести відданість рідному краю). Жителі Кодимщини обрали потрібних керманичів для свого краю, довіривши їм вирішувати складні питання – це довела злагоджена робота усіх гілок влади, комунальних структур, відомств, представників бізнесу», – зауважив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Кодимщина Кодимщина1

Повернутися назад