65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Підтримка українських військових

12-05-2016
HAK_2213

Очільник Одеської обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч з волонтерами, які допомагають 28 механізованій бригаді, Ігорем Новосадським та Олександром Дубиненко. На зустрічі був присутній начальник відділу фінансового забезпечення обласного військкомату підполковник Олег Галота. Під час зустрічі були обговорені нагальні проблеми бійців, які воюють під Станицею Луганська, у найгарячішій точці антитерористичної операції на Сході України. Волонтери розповіли, що захисники почали отримувати грошове забезпечення, помітно нижче, ніж раніше, без жодних пояснень.

Підполковник Олег Галота проінформував, що 28-ма механізована бригада знаходиться у оперативному командуванні штабу «Південь». Він запевнив, що у найкоротший час визначить масштабність питання та внесе пропозиції щодо його комплексного вирішення.

В свою чергу, Анатолій Урбанський зазначив, що обласна рада високо цінує та підтримує українських військових у зоні АТО і пообіцяв всіляко сприяти у вирішенні проблемних питань, як озвучили волонтери.

HAK_2211 HAK_2213

Повернутися назад