65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Пільга на земельний податок, встановлення меж міст та програмний звіт — друге засідання земельної комісії

17-02-2021
2F053F02-D36C-40F7-AD3D-D539D52990C3

Вдруге засідання провела постійна комісія обласної ради з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою, яку очолює Алла Гінак. 

Зокрема, комісія розглянула питання щодо надання пільги КП «Аеропорт Ізмаїл». Саф’янівська рада надіслала листа та повідомила, що протягом останніх років ця пільга надавалась сільськими радами Ізмаїльського району. У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрою це повноваження перейшло до неї. Сільська рада висловила готовність надати таку пільгу на 2021 рік, але для цього їй необхідні пропозиції від обласної ради.

Члени комісії вирішили звернутися до голови обласної ради з проханням підписати лист щодо звернення до голови Саф’янівської сільської ради з проханням надати відповідну пільгу КП «Аеропорт Ізмаїл».

Водночас проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міст Подільськ та Ізмаїл не були погоджені у зв’язку з наявністю зауважень та повернені на доопрацювання.

Окрім цього, члени комісії запросили управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації надати звіт про результати виконання «Регіональної комплексної програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Одеської області на 2019-2021 роки». Комісія вирішила відкласти розгляд цього питання до надання більш розгорнутого звіту на наступному засіданні.

Загалом до порядку денного засідання комісії входило 15 питань. 

Повернутися назад